OBEC Černiv

Sadové úpravy na spodní návsi kolem kapličky, požární nádrže a pomníčku válečným hrdinů. Technická zpráva a výkresová část

14.09.2013

   Dobrý den,

Obec Černiv nechala zpracovat Návrh řešení sadových úprav spodní návsi kolem kapličky, požární nádrže a pomníčku válečných hrdinů.

  Na základě tohoto návrhu zastupitelstvo obce prosí občany o vyjádření k této případné úpravě. Projednávat se tento návrh bude na veřejném zasedání zastupitelstva dne 24.9.2013 od 18:00hodin. Vaše vyjádření je možné poslat i přes internetové stránky - podatelnu obce, nebo osobní účastí na veřejném zasedání. Budeme rádi, za každý názor na tuto akci. Jedná se o větší zásah odstranění smrků a dalších stromů, dle výkresové části. Tento návrh sadových úprav se dělá i vzhledem ke zdravotně bezpečnostního stavu stromů. Kompletní Návrh řešení sadových úprav je možné k nahlédnutí na obecním úřadě, nebo po domluvě se starostou obce.

   Ještě jednou děkujem za každý názor, to znamená i nesouhlasné vyjádření. Je nám jasné, že pro mnoho občanů je to jejich část života a proto takový zásah bude pro ně těžké rozhodnutí, ale každá zeleň potřebuje jednou za čas údržbu a úpravu.

            Petr Vít  starosta 

Výkresová a technická zpráva je na úřední desce, na vývěsce budovy obecního úřadu, v místním krámě a ve špuntárně.     Děkuji za pochopení